Výzva spoluobčanům

v souvislosti s vyhlášeným nouzovým stavem

Vážení spoluobčané,

na základě doporučení vlády České republiky prosím občany starší 70 let a chronicky nemocné, aby po dobu trvání vyhlášeného nouzového stavu nevycházeli mimo svá obydlí, s výjimkou návštěvy zdravotnického zařízení za účelem zajištění neodkladné zdravotní péče.

Obecní úřad Hospozín nabízí seniorům, chronicky nemocným, ale i dalším spoluobčanům, kteří žijí sami, možnost zajištění a donášky nákupu základních potravin, drogerie a léků.

V případě zájmu o tuto službu kontaktujte :

• starostku Ivetu Hasalovou na tel. č. 606 746 029
  • referentku úřadu Venuši Dědinovou na tel. č. 728 929 585
  • obecní úřad tel. č. 315 766 043

Na základě žádostí Družstva Jednota Kladno a společnosti ICOM Transport a. s. a dále z preventivních důvodů prosím všechny spoluobčany, kteří potřebují navštívit obchody, poštu, obecní úřad, nebo cestovat autobusem, aby nosili roušku, případně šátek nebo šálu přes ústa a nos.

Děkuji, že respektujete uvedené opatření, chráníte tím sebe i ostatní.

Iveta Hasalová, starostka

Vytvořeno: 17. 3. 2020